kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Dzień Kobiet przedsiębiorczych
2010/3/5 17:00:00

Polki lubią inwestować w siebie i twierdzą, że dobrze zarządzają swoimi finansami. Ponad połowa badanych kobiet woli inwestować w rozwój osobisty niż w dobra materialne, 84% uważa, że potrafi zarządzać swoimi finansami, a prawie 80% czuje się bezpiecznie wtedy, kiedy kontroluje wydatki. W związku z Dniem Kobiet wszystkie Polki, które chcą rozwijać swoją przedsiębiorczość i marzą o założeniu własnej firmy, mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia na temat biznesplanu.

- Polki są coraz bardziej niezależne, coraz lepiej zarządzają swoimi finansami, wciąż jednak często przyznają, że brakuje im wiedzy, aby poczuć się pewnie w świecie finansów i biznesu- mówi dr Ewa Lisowska, ekspertka kampanii Kobieta w świecie finansów.Kampania edukacyjna Kobieta w świecie finansów powstała właśnie po to, żeby pomóc kobietom w rozwoju przedsiębiorczości. Na stronie akcji znajduje się wiele porad i praktycznych narzędzi oraz darmowe szkolenia internetowe na temat zakładania i źródeł finansowania działalności gospodarczej, a także podstawowych produktów bankowych. Strona zawiera również przydatne testy, które umożliwiają określenie stopnia własnej przedsiębiorczości czy poziomu wiedzy o finansach.
- Teraz, z okazji Dnia Kobiet, wszystkim paniom, które marzą o własnej firmie, udostępniliśmy szkolenie na temat pierwszego kroku do własnego biznesu, czyli tego, jak przygotować biznesplan - mówi organizatorka kampanii Marta Surowiec z Banku BPH.
Kampania Kobieta w świecie finansów jest prowadzona przez Bank BPH we współpracy z Fundacją Centrum Promocji Kobiet.

* Badania zostały przeprowadzone na zlecenie GE Money Banku (obecnie Bank BPH) przez GfK Polonia. Badanie jakościowe przeprowadzono w styczniu 2008 roku, a badanie ilościowe w marcu 2008 roku (na próbie 500 Polek w wieku 19 - 55 lat, które mają dzieci do lat osiemnastu, ze szczególnym uwzględnieniem kobiet samodzielnie wychowujących dzieci).

Szkolenie jest dostępne na stronie kampanii edukacyjnej Kobieta w świecie finansów -


()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: Dzień kobiet, biznes, edukacja, przedsiębiorczość


 


 


 
Przepis dnia: Pavlova biała z kiwi

Uzależnia i powoduje, że ci którzy szukali dotąd zastosowania dla "nadmiarowych" białek, mają problem co zrobić z żółtkami.»