kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   

 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?

 
 

Dzień Nauczyciela. Jaki prezent wybrać?
2015/10/13 22:08:44

14 października przypada Dzień Edukacji Narodowej. Tego dnia uczniowie wyrażają swoją wdzięczność nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Jaki prezent wybrać, aby nauczyciel zapamiętał na długie lata swoich uczniów? Coraz modniejsze są niestandardowe upominki w formie przeżyć.

Prezent dla nauczyciela nie powinien być drogi, ponieważ nie każdego ucznia na to stać. Ma wyrażać sympatię i wdzięczność. Jednak zawsze chcemy, aby podarowane prezenty pozostały na długo w pamięci, dlatego poszukujemy oryginalnych rozwiązań. Jednym z pomysłów na niestandardową niespodziankę stanowią podarunki w formie przeżyć. Są one ciekawą alternatywą dla typowych, materialnych prezentów.

Jak pokazują wyniki sondy przeprowadzonej przez serwis PrezentMarzen.com, łącznie aż 58% ankietowanych uważa, że prezenty w formie emocji to dobry pomysł. W tym 21% jest całkowicie przekonanych do takiej formy upominków, a aż 37% deklaruje, że raczej tak jest. Wyniki pokazują, że coraz częściej rezygnujemy z obdarowywania przedmiotami czy gadżetami na korzyść takich właśnie podarunków.

Takie upominki przekraczają jednak jednoosobowy budżet ucznia, pojawiają się więc nowe rozwiązania na rynku. Obecnie korzystając z systemów internetowych uczniowie mogą zorganizować zrzutkę na prezent dla nauczyciela online, a następnie po zebraniu całej kwoty dokonać internetowego zakupu prezentów w formie przeżyć.

- Jak pokazują wyniki naszej sondy coraz częściej dokonujemy zakupu prezentów przez Internet, wiąże się to z brakiem czasu, dużym tempem życia jak i większym wyborem prezentów w sieci, niż w tradycyjnych sklepach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, stworzyliśmy z okazji Dnia Nauczyciela system, dzięki któremu uczniowie mogą zorganizować zbiórkę pieniędzy online i od razu dokonać zakupu prezentu, otrzymując przy tym dodatkowy rabat. Podążając za najnowszymi trendami na rynku, proponujemy również podarowanie nauczycielom prezentów w formie przeżyć, które na długo pozostaną w ich pamięci – mówi Kornel Piesio z serwisu PrezentMarzen.com.

Prezent powinien być dopasowany do charakteru i gustu osoby obdarowanej, dlatego wybierając taka formę obdarowania nauczyciela należy dowiedzieć się jak spędza czas wolny, a następny dobrać upominek dopasowany do wieku, zainteresowań czy marzeń odbiorcy.

Dla lubiących relaks

Jeśli nauczyciel jest osobą, która wolne chwile lubi spędza chodząc do kina lub ulubionej kawiarni, w takim przypadku karnet SPA, masaż czekoladowy albo zaproszenie do dobrej restauracji może go bardzo ucieszyć. Zwłaszcza, że wybór miejsc, które oferują usługi pielęgnacyjne oraz różnorodne rozrywki jest obecnie dosyć szeroki. Azjatycka restauracja serwująca pyszne dania, elegancka degustatornia win czy salon oferujący egzotyczny masaż to tylko niektóre z miejsc, do których można zaprosić swojego pedagoga.

Dla aktywnych

Jeśli szukamy odpowiedniego prezentu dla nauczyciela, który wolne chwile poświęca na jazdę na rowerze, uprawianie nordic walkingu albo szukanie coraz bardziej wymyślnych form ruchu, a urlop woli spędzić jeżdżąc na nartach lub wspinając się na skałkach zamiast leżeć na plaży, może warto zastanowić się na podarunkiem, który pozwoli mu rozwinąć te zainteresowania? Sesja nurkowania, lekcje strzelania, lekcje jazdy konnej lub jazda gokartem na pewno ucieszą fanów aktywności fizycznej.

Dzień nauczyciela to jeden z dni w roku, kiedy można podziękować swoim pedagogom za ich pracę, trud i cierpliwość jaką wkładają w nauczanie. Podarowując niestandardowy prezent możemy sprawić, iż w ich szczególnym dniu poczują się bardzo wyjątkowo.
()


 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: dzień nauczyciela, nauczyciel, prezent