kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

ECDL - większa szansa na rynku pracy
2006/8/3 21:50:00

Jednym z poważniejszych problemów, z jakim borykają się kobiety powracające do pracy po dłuższej przerwie spowodowanej np. urodzeniem dziecka jest obawa przed dezaktualizacją ich wiedzy i umiejętności.

I rzeczywiście – na tle chociażby absolwentów szkół z ostatnich lat, ich kwalifikacje mogą okazać się niewystarczające do zdobycia lub utrzymania wymarzonej pracy, dlatego tak ważne jest obecnie ciągłe dokształcanie i pogłębianie swojej zawodowej wiedzy.

Szansą nie tylko na zdobycie nowych umiejętności, ale i na wzrost pewności siebie spowodowany ukończeniem prestiżowego kursu jest organizowane przez Krakowskie Centrum Zarządzania i Administracji bezpłatne szkolenie z zakresu ECDL, zakończonego otrzymaniem Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych – dokumentu opracowanego przez Unię Europejską i uznawanego w całej Europie.

W ramach szkolenia odbywać się będą zajęcia nie tylko z zakresu obsługi komputera, ale także warsztaty autoprezentacji, które z pewnością pomogą absolwentkom kursu w rozmowach z przyszłymi pracodawcami.

Szkolenia organizowane przez KCZiA przeznaczone SA dla bezrobotnych pań z województwa małopolskiego, posiadających co najmniej podstawowa wiedzę z zakresu obsługi komputera. Zajęcia odbywać się będą w dwóch terminach: od 4.09 do 13.10 oraz od 16.10 do 30.11. Nabór na oba terminy trwa od 21 lipca do 18 sierpnia.

Biuro projektu:
Kraków, ul Westerplatte 12/5
tel/fax (012) 429 41 41
www.komesnet.com.pl



Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: praca, szkolenia


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »