kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Warsztaty dla kobiet
2007/6/2 1:30:00

Stowarzyszenie na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju MEDIANA z Krakowa zaprasza kobiety na bezpłatne zajęcia z różnych dziedzin. Obecnie trwa nabór na warsztaty na temat asertywności i stresu, lekcje angielskiego i spotkania dla kobiet po lub w trakcie rozstania.

Stowarzyszenie zaprasza do skorzystania z bezpłatnych warsztatów tematycznych dla kobiet, obejmujących następujące bloki tematyczne: „Kobieta asertywna” (pomiędzy uległością a agresją; jak być stanowczą, jak wyznaczać granice, jak nie być "zbyt grzeczną dziewczynką") oraz „Stres-równowaga” (jak szukać wewnętrznej równowagi, oddzielać rzeczy ważne od nieważnych). Spotkania są otwarte i nieodpłatne. Można wziąć udział także w pojedynczym wybranym spotkaniu.

Zajęcia rozpoczną się po zebraniu minimum 6-osobowej grupy. Termin: piątkowe popołudnia i weekendy. Dokładny termin zostanie ustalony wspólnie z zebraną grupą. Miejsce: Stowarzyszenie Mediana, Kraków. ul. Celna 6. Zgłoszenia: e-mail: mediana(at)mediana.org.pl (przy wpisywaniu adresu proszę zamienić znak (at) na @) Telefon kontaktowy: 600 296 270.

Więcej informacji o ofercie Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju MEDIANA: www.mediana.org.pl

Kobiety samotnie wychowujące dziecko oraz kobiety znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej skorzystać mogą z oferty językowej Stowarzyszenia MEDIANA. W ramach bezpłatnych zajęć z angielskiego przewidziane jest utworzenie grupy dla początkujących. Zajęcia odbywać się będą w poniedziałki od godz. 16.30 do 18.00. Można przyjść bezpośrednio na zajęcia.

Kobiety znajdujące się po oraz w trakcie rozstania zapraszane są do skorzystania z bezpłatnych warsztatów „Razem – Osobno”. Zajęcia warsztatowe będą przeplatane elementami edukacji prawnej. Spotkania są otwarte i nieodpłatne. W razie potrzeby istnieje możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).



Oprac: Aleksandra Dudzisz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: edukacja, język angielski, mediana, rozstanie, rozwód


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »