kobiety.net.pl

Nazwa: Hasło:
 
Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się
» Polityka cookie Kobiety.net.pl

Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  

 
Szukaj

   





 
Ankieta
Czy kobiety w Polsce są dyskryminowane w pracy?





 
 

Nauka języka z multimediów coraz popularniejsza
2008/10/19 9:00:00

Jak wynika z danych ESKK coraz więcej osób uczących się języków obcych korzysta z multimedialnych dodatków edukacyjnych. Programy ułatwiające zapamiętywanie słówek i fraz, multimedialne słowniki i elektroniczne wersje tradycyjnych lekcji pomagają przyswajać wiedzę już co trzeciemu kursantowi korzystającemu z oferty ESKK.

Tak duża popularność dodatków multimedialnych wynika z ich wysokiej skuteczności. Programy komputerowe uzupełniają tradycyjne materiały edukacyjne, pozwalają nie tylko na przeczytanie i odsłuchanie materiału lekcyjnego, ale również nagrywanie wypowiedzi kursanta czy wykonywanie ćwiczeń, które są na bieżąco sprawdzane przez komputer. Dzięki temu uczący się mogą łatwiej przezwyciężyć trudności związane z koniecznością nauczenia się dużego zasobu słownictwa i poprawnej wymowy, co jest szczególnie ważne w przypadku języków tak egzotycznych jak japoński.
Pakiety multimedialne do nauki języka obcego składają się zazwyczaj z zestawu lekcji rozwijających wszystkie umiejętności językowe (czytanie, pisanie, rozumienie ze słuchu i mówienie), programu ułatwiającego przyswojenie w krótkim czasie dużej liczby nowych słówek i fraz, programu do szybkiej nauki kilkuset najpopularniejszych zwrotów złożonych z czasowników i przyimków oraz słownika w wersji elektronicznej.


ESKK
Oprac: Adrianna Buniewicz

 
 

WyslijPowiadom znajomego DrukujWersja do druku LinkDodaj link Kanal RSSKanal RSS

Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat: ESKK, języki obce, multimedia, nauka języków, samokształcenie


 


 


 

Babà jest pochodną ciasta rosnącego na naturalnych drożdżach, typowego dla polskiej tradycji ludowej. Uważa się że odmiana ta została wprowadzona na życzenie Gerolamo Baby, osiemnastowiecznego króla Neapolu, który był wielkim wielbicielem słodkości. »